Nyfiken? Kontakta oss för att boka kostnadsfri rådgivning! 031 15 10 90

Personal

VD/CEO
Lena Westman
lena.westman@studyabroad.se

Managing Director 
Lars Garvik
lars.garvik@studyabroad.se

Associate Director 
Petra Berglind Örn
petra.orn@studyabroad.se

Senior Advisor 
Caroline Arvidsson
caroline.arvidsson@studyabroad.se

Senior Advisor 
Åsa Lidén (föräldraledig)
asa.liden@studyabroad.se

Student Advisor 

Sanna Olsson
sanna.olsson@studyabroad.se

Student Advisor 
Hanna Andrén Lang
hanna.lang@studyabroad.se

Student Advisor
Rickard Berglind
rickard.berglind@studyabroad.se

Financial Manager
Marita Skoglund
invoice@studyabroad.se

General enquiries/infomation
info@studyabroad.se

 




  

Boka rådgivning

Boka Studierådgivning/Infobeställning

Att boka en studierådgivning och beställa information hos Study Abroad är helt kostnadsfritt. Fyll i informationen nedan så kontaktar vi dig.


Vart/Vad vill du studera?

Välj vad och vart du vill studera.

Boka Rådgivning
Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.