Nyfiken? Kontakta oss för att boka kostnadsfri rådgivning! 031 15 10 90

Personal

Managing Director / Göteborg
Lars Garvik
lars.garvik@studyabroad.se

Associate Director / Göteborg
Petra Berglind Örn
petra.orn@studyabroad.se

Key Account Manager / Göteborg
Åsa Lidén
asa.liden@studyabroad.se

Admissions Officer / Göteborg
Emelie Nordström
emelie.nordstrom@studyabroad.se

Key Account Manager / Göteborg
Caroline Arvidsson
caroline.arvidsson@studyabroad.se

Key Account Manager / Göteborg 
Mattias Drummond (tjänstledig)
mattias.drummond@studyabroad.se

Sommarvikarie / Göteborg

Sanna Olsson
sanna.olsson@studyabroad.se

Owner and Senior Advisor / Stockholm & Malmö
Lena Westman
lena.westman@studyabroad.se

Student Support / Karlstad
Rickard Berglind
rickard.berglind@studyabroad.se

  

Boka rådgivning

Boka Studierådgivning/Infobeställning

Att boka en studierådgivning och beställa information hos Study Abroad är helt kostnadsfritt. Fyll i informationen nedan så kontaktar vi dig.


Vart/Vad vill du studera?

Välj vad och vart du vill studera.

Boka Rådgivning
Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.